Aplikační infrastruktura

Pomůžeme vám vymyslet, co bude vaše nová aplikace umět a jak bude vypadat. Pro váš projekt ale také postavíme komplexní aplikační infrastrukturu (třeba na bázi Opensource). Zároveň také zajistíme provoz a podporu jednotlivých komponent. IT infrastruktura pro nás nejsou jen kabely a pokud svěříte správu aplikačních serverů a databází do rukou našich specialistů, nebudete litovat.

A jak to vlastně funguje? Vždy se snažíme vybudovat spolehlivou, dostupnou a výkonnou infrastrukturu, která bude v dokonalé symbióze s vaším stávajícím prostředím a zajistí tak větší efektivitu celého IT. Naším cílem je pro vás vybudovat takové aplikační prostředí, které bude odpovídat aktuálním trendům. Všechny komponenty infrastruktury budou škálovatelné, snadno ovladatelné a budou splňovat nejvyšší bezpečnostní standardy. Na základě našich zkušeností víme, že nejlépe se nám pracuje ve společném týmu se zákazníkem. Proto budeme rádi, když i vy se zapojíte a dohlédnete tak na to, aby celý projekt probíhal podle vašich představ.

Při návrhu nové aplikační infrastruktury nejdříve potřebujeme poznat vaše stávající IT prostředí a vyhodnotit rizika, abychom předešli možným problémům. Poté vám předložíme nabídku s kompletním návrhem vašeho řešení, které po schválení otestujeme a konečně můžeme přistoupit k samotné implementaci. Na naše specialisty se pak můžete kdykoliv obrátit v rámci další rozvoje infrastruktury nebo nám svěřit její provoz a správu.

Aplikační infrastruktura a oblasti, které nás baví

  • Cloud, Virtualizace, Storage, OS
Aplikační infrastruktura

#postavinfra #aplikacniinfra #implementace


Pokud byste se chtěli dozvědět víc informací, napište nám nebo zavolejte, rádi Vám naše služby v oblasti aplikační infrastruktury představíme detailně.