Konzultace a implementace

Při návrhu vašeho nového řešení nechceme střílet od boku a bez detailní znalosti vašeho prostředí a požadavků na celý projekt to nepůjde. Vstupní konzultace nám pomůžou vyhnout se případným problémům při implementaci.


Jakmile známe cíl a nároky projektu, můžeme se pustit do návrhu řešení. Vždy se snažíme předložit takovou nabídku, jejíž obsah není založen pouze na zvolených nástrojích. Navrhneme a připravíme vám komplex nástrojů na klíč, správně nastavíme celý proces a naučíme koncové uživatele tyto nástroje používat.

A na řadě je samotná realizace. Co si budeme povídat, tahle část nás baví nejvíc. Cílem našeho zkušeného a sehraného týmu je implementovat prostředí pro komplexní řízení softwarového a produktového vývoje. Samozřejmě v souladu s požadavky a vnitřní kulturou vaší společnosti.

Svou práci si po sobě řádně zkontrolujeme. Než vám projekt předáme, podrobíme ho důkladnému testování, kterému nic neunikne. Vyzkoušíme, jak se řešení chová v ostrém provozu, zjistíme případné odchylky a zajistíme jejich nápravu. Po takových zátěžových testech jsme si jisti, že jsme vám dodali řešení v té nejvyšší kvalitě a obě strany mohou být spokojeny.

Jsme rádi, pokud nám svěříte svůj projekt, ale zároveň chápeme, že i vy chcete vaše vlastní týmy neustále zdokonalovat a rozvíjet. Proto v rámci našich služeb nabízíme také školení implementovaných technologií.


Pokud byste se chtěli o dozvědět víc, napište nám a my Vás zahrneme všemi dostupnými informacemi.
Váš tým CoreIT