DevOps a automatizace

DevOps je oblíbený pojem dnešní doby a pro nás a naše zákazníky je to především účinná cesta, jak automatizovat rutinní operace, ušetřit drahocenný čas a soustředit se více na další rozvoj. DevOps a automatizace tak našim klientům přináší konkurenční výhodu, protože výsledky práce jsou kvalitnější, rychlejší, zábavnější a posilují tak soudržnost týmu. My už jsme si principy DevOps vzali za své a přesvědčíme o jejich efektivitě i Vás.

Klíčovým prvkem zavádění DevOps kultury je přístup k projektu jako nedělitelnému celku a nastavení úzké vazby a komunikace mezi jednotlivými týmy. Přestože každý tým hraje v projektu svou roli, má své vedení, své ukazatele výkonnosti a často také sedí v jiných částech společnosti, tak cílem není to, aby si každý pracoval na svém vlastním písečku, ale právě nastavení společné odpovědnosti za celý projekt. Často dochází i k přesahu do kompetencí kolegů z jiných týmů.

Povýšit komunikaci a týmovou spolupráci na vyšší level rozhodně není jednoduchý a zároveň jediný „úkol“. Pomoci osvojit si DevOps kulturu mohou také vhodné technologie.

Pro vaše vývojářské týmy vybudujeme komplexní, pružné a efektivní DevOps prostředí založené na produktech Atlassian nebo na zcela opensourcových produktech.

Benefity DevOps a automatizace

  • Snížení provozních nákladů.
  • Zvýšení efektivity, výkonnosti a kvality služeb.
  • Optimalizace vývoje a agilní řešení požadavků.
  • Zlepšení schopnosti inovace a rychlejší reakce na změny.

Oblasti, kde jsme si naše DevOps principy vyzkoušeli na vlastní kůži

  • Projektový management, konfigurační management, automatizované nasazení aplikace, monitoring.
DevOps a automatizace

#devops #automatizace #konkurecnivyhoda #efektivita

Aplikační infrastruktura

Pomůžeme vám vymyslet, co bude vaše nová aplikace umět a jak bude vypadat. Pro váš projekt ale také postavíme komplexní aplikační infrastrukturu (třeba na bázi Opensource). Zároveň také zajistíme provoz a podporu jednotlivých komponent. IT infrastruktura pro nás nejsou jen kabely a pokud svěříte správu aplikačních serverů a databází do rukou našich specialistů, nebudete litovat.

A jak to vlastně funguje? Vždy se snažíme vybudovat spolehlivou, dostupnou a výkonnou infrastrukturu, která bude v dokonalé symbióze s vaším stávajícím prostředím a zajistí tak větší efektivitu celého IT. Naším cílem je pro vás vybudovat takové aplikační prostředí, které bude odpovídat aktuálním trendům. Všechny komponenty infrastruktury budou škálovatelné, snadno ovladatelné a budou splňovat nejvyšší bezpečnostní standardy. Na základě našich zkušeností víme, že nejlépe se nám pracuje ve společném týmu se zákazníkem. Proto budeme rádi, když i vy se zapojíte a dohlédnete tak na to, aby celý projekt probíhal podle vašich představ.

Při návrhu nové aplikační infrastruktury nejdříve potřebujeme poznat vaše stávající IT prostředí a vyhodnotit rizika, abychom předešli možným problémům. Poté vám předložíme nabídku s kompletním návrhem vašeho řešení, které po schválení otestujeme a konečně můžeme přistoupit k samotné implementaci. Na naše specialisty se pak můžete kdykoliv obrátit v rámci další rozvoje infrastruktury nebo nám svěřit její provoz a správu.

Aplikační infrastruktura a oblasti, které nás baví

  • Cloud, Virtualizace, Storage, OS

#postavinfra #aplikacniinfra #implementace


Pokud chcete zavádět principy DevOps a automatizace i ve Vaší společnosti, napište nám nebo zavolejte, rádi se s Vámi podělíme o naše zkušenosti a zároveň Vám naše služby v oblasti aplikační infrastruktury představíme detailně