DevOps a automatizace

DevOps je oblíbený pojem dnešní doby a pro nás a naše zákazníky je to především účinná cesta, jak automatizovat rutinní operace, ušetřit drahocenný čas a soustředit se více na další rozvoj. DevOps a automatizace tak našim klientům přináší konkurenční výhodu, protože výsledky práce jsou kvalitnější, rychlejší, zábavnější a posilují tak soudržnost týmu. My už jsme si principy DevOps vzali za své a přesvědčíme o jejich efektivitě i Vás.

Klíčovým prvkem zavádění DevOps kultury je přístup k projektu jako nedělitelnému celku a nastavení úzké vazby a komunikace mezi jednotlivými týmy. Přestože každý tým hraje v projektu svou roli, má své vedení, své ukazatele výkonnosti a často také sedí v jiných částech společnosti, tak cílem není to, aby si každý pracoval na svém vlastním písečku, ale právě nastavení společné odpovědnosti za celý projekt. Často dochází i k přesahu do kompetencí kolegů z jiných týmů.

Povýšit komunikaci a týmovou spolupráci na vyšší level rozhodně není jednoduchý a zároveň jediný „úkol“. Pomoci osvojit si DevOps kulturu mohou také vhodné technologie.

Pro vaše vývojářské týmy vybudujeme komplexní, pružné a efektivní DevOps prostředí založené na produktech Atlassian nebo na zcela opensourcových produktech.

Benefity DevOps a automatizace

  • Snížení provozních nákladů.
  • Zvýšení efektivity, výkonnosti a kvality služeb.
  • Optimalizace vývoje a agilní řešení požadavků.
  • Zlepšení schopnosti inovace a rychlejší reakce na změny.

Oblasti, kde jsme si naše DevOps principy vyzkoušeli na vlastní kůži

  • Projektový management, konfigurační management, automatizované nasazení aplikace, monitoring.
DevOps a automatizace

#devops #automatizace #konkurecnivyhoda #efektivita


Pokud chcete zavádět principy DevOps a automatizace i ve Vaší společnosti, napište nám nebo zavolejte, rádi se s Vámi podělíme o naše zkušenosti.