Jsme Zabbix Certified Trainer

Jsme Zabbix Certified Trainer

Jsme Zabbix Certified Trainer!

Nedávno jsme sdíleli novinku o tom, že jsme Zabbix Certified Partner, a jaké výhody nám i našim zákazníkům toto partnerství přináší. Ale protože se neustále zdokonalujeme, rozhodli jsme se posunout laťku ještě o něco výš. Mise byla splněna a my se rádi pochlubíme, že součástí našeho týmu je jediný certifikovaný trenér pro všechny Zabbix kurzy v České republice a na Slovensku, Tomáš Heřmánek. Zároveň bychom Vás chtěli informovat, že všechna školení, která Zabbix nabízí, budeme exkluzivně poskytovat prostřednictvím společnosti EDU Trainings.

Aby se Tomáš mohl tohoto týdenního školení zúčastnit, musel nejdříve získat certifikaci Zabbix Certified Expert, ke které také gratulujeme.

První kurzy, které budou v EDU Trainings ve dnech 4.11. – 8.11. probíhat, budou zatím ještě v angličtině. Ale na kurzy v češtině s českým lektorem nebudete dlouho čekat. Do jejich příprav jsme se pustili ještě pěkně zatepla a brzy Vás o nich budeme informovat. Pokud ale máte jakékoliv otázku už nyní, neváhejte se na nás obrátit.

Jako oficiální partneři a velcí fanoušci Zabbix platformy jsme schopni Vám poskytnout služby ze všech oblastí Zabbix monitoringu na té nejvyšší úrovni.

Jsme Zabbix Certified Trainer

Důkaz místo slibů. Pokud by vás zajímala živá ukázka instalací Zabbixu u našich zákazníků, rádi vás pozveme na kávu a ukážeme vám Zabbix v praxi.

Můžete se například těšit na:

  • začlenění monitoringu do DevOps,
  • automatický deployment monitoringu pro klienty,
  • high picture pohled na kritickou business infrastrukturu,
  • dynamické grafické znázornění napříč celou infrastrukturní i businessovou částí,
  • notifikace,
  • eskalace,
  • automatizace změn na infrastruktuře, která pomůže snížit náročnost správy celé vaší infrastruktury.

Něco málo ze zákulisí :-). Díky celému Zabbix týmu za skvělou atmosféru při kurzech i Zabbix Summitu 2019.

Jsme Zabbix Certified Trainer

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..