LOG Management – firemní síť pod dohledem

IT komponenty dnes generují obrovské množství informací. Tyto informace jsou nejčastěji ukládány ve formě logů, jejichž zpracování se neobejde bez pomoci specializovaného software. Bez takového nástroje je již téměř nemožné vidět informace ve vzájemných souvislostech a je nesmírně náročné na čas i pozornost IT specialistů. Naše řešení vám umožní nejen efektivně informace ukládat, třídit a prezentovat, ale pomůže i k dodržování nařízení GDPR a kybernetického zákona. LOG Management je systémem pro centralizované ukládání, správu a analýzu logů. S takovým systémem je snadné provést analýzu příčin kritických IT incidentů.

Informace z IT provozu mají vysokou cenu, a je třeba je mít k dispozici co nejdříve. Naše řešení LOG Managementu se postará o to, aby všechny informace z vašeho IT prostředí byly bezpečně uloženy pro budoucí analýzy a hledání příčin incidentů a problémů. Samotný sběr a uložení logů a informací z monitoringu však nestačí.

Poskytneme vám robustní úložiště i flexibilní analytickou vrstvu s předpřipravenými výstupy jako například:

  • odezva jednotlivých aplikačních vrstev,
  • přehled kapacitních ukazatelů serverů v čase,
  • přehled o přístupu k vašim systémům,
  • korelace mezi zatížením databáze a odezvou aplikací,
  • korelace mezi jednotlivými událostmi.

Analytická vrstva je uživatelsky velmi přívětivá a ve velkém množství informací vám umožní nalézt ty správné a zobrazit si je v přehledném grafu.

Bezpečnost a zabezpečení logů před neoprávněným přístupem je samozřejmostí.

LOG Management a jeho výhody

  • Centralizovaná správa a analýza logů.
  • Možnost zpřístupnit logy například vývojářům.

#logmanagement #spravalogu #kritickaanalyza


Pokud chcete využívat výhody LOG Managementu i ve Vaší společnosti, napište nám nebo zavolejte, rádi Vám toto řešení představíme.