Školení

Jsme rádi, pokud nám svěříte svůj projekt, ale zároveň chápeme, že i vy chcete vaše vlastní týmy neustále zdokonalovat a rozvíjet, proto v rámci našich služeb nabízíme také školení technologií, ve kterých jsme si jistí v kramflecích na 100 %.

Kurz vám připravíme na míru, stačí nás kontaktovat a my vám navrhneme takový školicí model, který bude odpovídat vašim představám. Všechny naše kurzy jsou založeny na reálných řešeních, vycházejí z praktických zkušeností a můžete se spolehnout, že vždy budete pracovat s nejnovějšími technologiemi. Pokud nebudeme schopni pokrýt vaši poptávku vlastními silami, doporučíme vám naši spřátelenou společnost. Tato společnost poskytuje na českém a slovenském trhu komplexní nabídku odborného IT vzdělávání v podobě technických a soft-skills kurzů, souvisejících vzdělávacích aktivit a certifikací pro IT profesionály.

Školíme v těchto oblastech:

  • monitoring,
  • DevOps – OpenSource,
  • DevOps – Atlassian,
  • automatizace,
  • sběr, vizualizace a monitoring logů,
  • databáze.

Součástí našeho týmu je jediný certifikovaný trenér pro všechny Zabbix kurzy v České republice a na Slovensku, Tomáš Heřmánek. Zároveň bychom Vás chtěli informovat, že všechna školení, která Zabbix nabízí, budeme exkluzivně poskytovat prostřednictvím společnosti EDU Trainings.

Aktuální termíny připravovaných školení najdete zde.

Článek, který shrnuje všechny novinky v Zabbix školení, které s sebou přináší vydání verze Zabbix 5.0 LTS, si můžete přečíst na našem blogu. Jako bonus jsme pro natočili video, jak probíhá závěrečná zkouška.

školení

#timetotrain #rozvoj


Pokud byste měli zájem, napište nám nebo zavolejte, rádi Vám všechna naše školení představíme.