Jira Service Management Budget Plugin

Jira Service Management Budget Plugin

Jira Service Management Budget Plugin – šetřete čas i nervy s pluginem pro reporting

Pravidelný reporting je důležitou součástí každého projektu, nejen toho servisního. Ne vždy je ale jednoduché posbírat a utřídit potřebná data. S naším pluginem si jednoduše nastavíte detailní reporty pro každý projekt.

Jak vlastně myšlenka pluginu vznikla?

Když jsme se před rokem rozhodli přijmout nového kolegu jako Atlassian programátora, nevěděli jsme, že se z Adama vyklube skvělý parťák, který bude mít v malíčku programování pro Atlassian už za pár měsíců.

Rozhodli jsme se jeho růst využít a pomoci mu se získáním zkušeností tak, že vyjma práce na zakázkách bude ve zbývajícím čase připravovat plugin pro Jira Service Management.

Dlouho jsme se totiž v Jira prali s tím, že na našich servisních kontraktech nedokážeme jednoduše sledovat čerpání sjednaných budgetů v závislosti na typu požadavku zákazníka a sestavení servisního reportu zabralo hodinu práce.

Výsledek je po několika měsících na světě a usnadní vám reporting! Zatím jsme ho dali k dispozici zdarma na Atlassian Marketplace hlavně pro veřejné testování, abychom odladili případné vady. Plugin je dostupný včetně dokumentace i servicedesku pro podporu uživatelů.

Aktuálně chystáme jeho portaci na Data Centre a dál se uvidí 😊.

Co všechno plugin pro reporting umí?

Aplikace umí řídit servisní budget a v pravidelných cyklech nastavených dle smlouvy, umožňuje jeho monitoring a reporting.

Jednoduše si nastavíte:

  • Celkový přehled čerpaných hodin.
  • Přehled odpracovaných hodin podle jednotlivých tasků.
  • Procentuální výpočet plnění SLA.
  • Automatický převod nevyčerpaných hodin do dalších měsíců.

Jak již bylo řečeno, plugin si můžete zdarma stáhnout na Atlassian Marketplace. Budeme rádi, když nám k němu dáte zpětnou vazbu, protože vždy je co vylepšovat.

V případě jakýchkoli dotazů (nejen k pluginu) jsme vám dispozici na e-mailu nebo nám napište vzkaz přes kontaktní formulář.

1 komentář u „Jira Service Management Budget Plugin

  1. Pingback: Jira Service Management Budget Plugin - CoreIT s.r.o.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *