Výhodné předplatné Atlassian produktů Jira a Confluence Cloud

Výhodné ceny Atlassian Jira a Confluence Cloud

Atlassian nabízí v rámci svého cloudu řadu oblíbených produktů jako je Jira Service management (Service Desk), Jira Software nebo Confluence v několika variantách. Ty se často liší svojí funkcionalitou a cenou. Řada stávajících uživatelů i nových zákazníků společnosti Atlassian směřuje do cloud prostředí. V cloudu často najdou řešení pro svoje procesy a týmy menší firmy i velké korporace.

Atlassian nabízí produkty v ročním a v měsíčním předplatném. Přestože zákazníci mohou nakoupit předplatné přímo a platit kartou, CoreIT může s cenou nákupu výrazně pomoci, protože jako Gold partner může nabídnout lepší ceny než nabízí Atlassian koncovým zákazníkům. Součástí naší služby je samozřejmě nejen poskytnutí slevy, ale zároveň i obstarání kompletního billingu spojeného s nákupem a správou licencí. Slevy se zároveň vztahují i na produkty partnerů z marketplace. S výběrem vhodných pluginů vám rádi pomůžeme.

Do Atlassian Cloud výrobce v poslední době intenzivně investuje a produkty nabízí mnoho nových funkcí. Téma je aktuální i vzhledem k dohledné době končící podpoře produktů řady Server. Po několik migračních projektech jsme si jisti, že dokážeme vždy najít řešení pro zákazníky dosud zvyklé na on premise variantu.

K čemu lze jednotlivé produkty lze použít najdete na  našich stránkách https://www.coreit.cz/atlassian/ nebo stránkách výrobce www.atlassian.com. Pokud si nevíte rady s implementací nebo byste rádi získali výhodné slevy, určit nás kontaktujte prostřednictvím emailu atlassian@coreit.cz nebo kontaktního formuláře.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.