Získali jsme status Gold partner společnosti Atlassian

Získali jsme status Gold partner společnosti Atlassian

Získali jsme status Gold partner společnosti Atlassian

Efektivní řízení projektů, rychlé odbavování zákaznických požadavků, správně nastavená týmová spolupráce a IT procesy, které usnadňují práci a zároveň přispívají k prosperitě společnosti, mají stejného jmenovatele, kterým je platforma Atlassian.

S produkty z rodiny Atlassian máme bohaté zkušenosti a za sebou několik úspěšných projektů. Tvrdě jsme dřeli, abychom ještě více posílili kompetence v této oblasti a naše snaha byla odměněna získáním statusu Gold partner společnosti Atlassian. Tento krok nám umožňuje poskytnout našim zákazníkům konzultační a technické služby na té nejvyšší úrovni, dodávat a implementovat produkty Atlassian s přímou podporou výrobce a nabídnout výhodnější ceny za licence.

Kromě toho, že nás Atlassian neustále přesvědčuje o tom, že v oblasti nástrojů pro plánování a projektový management není lepšího partnera a tato řešení jsou špičkou ve svém oboru, se o Váš projekt se budou starat specialisté na slovo vzatí. Díky všem kolegům z Atlassian týmu, kteří se na získání statusu podíleli.

Pokud Vás Atlassian zaujal stejně jako nás a chtěli byste se dozvědět více, neváhejte nás kontaktovat nebo si můžete dále prostudovat naše portfolio služeb.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *