Efektivní řízení projektů i kolegů

S našimi produkty budete mít přehled o všech parametrech vašeho projektu. Budete schopni říct, jaké zdroje budete potřebovat nebo zda váš termín není ohrožen. I když trojúhelník vašeho projektu nebude dokonale rovnostranný, budete vědět proč se tak děje, a dostane vhodné informace k přijetí potřebných opatření. Máme zkušený a sehraný tým, který ví, jakými nástroji efektivně řídit projekty, jak nastavit týmovou spolupráci, přijímat a řešit zákaznické požadavky. Otestováno na vlastním týmu!

ICT, průmyslová výroba, výzkum a celá řada dalších oborů je dnes řízena projektově. Naše řešení vám umožní dodávat a řídit projekty zákazníků i interních odběratelů, ať už jste malá firma, startup nebo větší korporace. Řízení projektů a týmů je složitý proces, který lze zefektivnit a zpřehlednit řadou nástrojů. Pokud je dnes vaším hlavním nástrojem Word a Excel, přejděte v řízení na další úroveň. Všechna naše řešení jsme založili na produktech společnosti Atlassian, které patří ke špičce ve svém oboru, a mezi jejichž klíčové vlastnosti patří například propojení pohledu člena týmu, teamleadrů a projektového managera. Zároveň poskytují přehlednou podporu pro všechny úrovně team i project managementu, ať už se jedná o zadávání a sledování stavu úkolů, řízení zdrojů, vykazování pracovního času nebo plánování dovolených a kapacit.

Je samozřejmé, že pouhé řízení času nestačí. Nástroje pro projektový management umíme propojit s Confluence, která vám umožní sdílení dokumentů, technických informací a znalostí. Zároveň je místem, kde mají projekty vybudovány své vlastní portály.

Je váš projekt opravdu úspěšný? To lze snadno zjistit díky řízenému sledování jeho nákladů, výnosů a projektového cash flow. A to zdaleka není všechno. Do jednoho obrázku umíme propojit nejen delivery činnosti, ale i servis pro zákazníky tak, aby manažeři měli jednotný pohled na své týmy a jejich zaměstnanci nepracovali v několika systémech. Přístup z mobilních zařízení je samozřejmostí.

Atlassian Solution Partner

My jsme všechna naše řešení založili na produktech společnosti Atlassian, které jsme partnerem, a naše oblíbené jsou například Jira Software, Confluence, Tempo timesheet, Tempo budget nebo Tempo planner. Tyto produkty patří ke špičce ve své oboru a zajistí vám:

  • 100% kontrolu nad celým projektem.
  • Efektivní plánování času.
  • Přehled o růstu či poklesu efektivity v odstraňovaní vad.
  • Přehled o plnění rozpočtu projektu a dodržování harmonogramu.
  • Řízenou alokace zdrojů.
  • Přehled o dovolených.
  • Jednoduché sdílení informací.

#atlassian #tym #projectmanagement


Pokud chcete využívat výhody nástrojů na řízení projektů i ve Vaší společnosti, napište nám nebo zavolejte, rádi Vám toto řešení představíme.