Hledáme kolegu vývojáře

Jsme konzultanti, architekti, analytici, vývojáři a administrátoři. A právě jeden vývojář nám chybí!


Kluci by do svého týmu rádi nějakého nováčka, kterého by naučili pořádně programovat v Javě, a který jim pomůže s vývojem připravovaných produktů. Nechceme to zatím úplně prozrazovat, ale chystáme se na trh vtrhnout s novinkou pro softwarové firmy. Zkrátka a dobře hledáme parťáka a kolegu, kterému nabízíme možnost zapojit se do nově vznikajících projektů i bez dlouholetých zkušeností.

CO BYS MĚL UMĚT
Chceš se stát fullstack programátorem nebo se naopak věnovat jenom frontendu nebo backendu? U nás máš dveře otevřené, ať už tě láká jakákoliv ze zmíněných možností.

Co ale požadujeme? Měl bys mít základní zkušenosti s Javou, databázemi, objektovým modelováním a webovými aplikacemi. Přivítáme znalosti frontendových technologií jako je HTML, CSS, JavaScript nebo nějaký frontendový framework. Angular nebo React budou super.

Preferujeme studenta VŠ nebo absolventa, který umí komunikovat v týmu a má analytické myšlení. U nás budeš sice převážně používat češtinu, ale znalost angličtiny je velká výhoda.

CO NABÍZÍME
Zkušenosti. Naučíš se používat nejpopulárnější technologie nejen ve světě Javy, ale třeba i v infrastruktuře… když tě to bude zajímat, samozřejmě. Prostě každý den něco nového.

Možnosti. Budeš součástí týmu, který pracuje na zajímavých projektech, a staneš se součástí produktového týmu.

Svobodu. Rádi se potkáváme v kanceláři, ale chápeme, že někdy je potřeba změnit lokál a pracovat z pohodlí domova. Jsme malá firma, nesvazujeme se procesy a nemáme korporátní manýry. A Svoboda do třetice – super šéfa Martina Svobodu.

Pohodu. Přátelský kolektiv a zázemí nových kanceláří, které pořád vylepšujeme.

Podporu. Vzájemně si pomáháme, můžeme se na sebe spolehnout. Budeme tě podporovat pracovně, ale i při dalším vzdělávání. Ať už se jedná a školení, meetupy, workshopy nebo získávání nových certifikací.

Chceš se na něco zeptat? Napiš nám.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..