Nová krev do našeho vývojářského týmu

Nová krev do našeho vývojářského týmu

Nová krev do našeho vývojářského týmu wanted!

Hledáme novou krev do našeho vývojářského týmu, zkušeného developera enterprise aplikací, zodpovědného parťáka s analytickým myšlením, kterého baví přicházet věcem na kloub a tvořit projekty, které dávají smysl. Vývojářkám jsou samozřejmě dveře otevřené!

U nás si nepotrpíme na testování, jedeme rovnou pěkně na ostrý provoz, a protože se nám rýsuje nový zajímavý projekt, budeš se na něm hned od začátku moct vyřádit a ukázat nám, co v tobě je. Zatím prozradíme jen to, že se jedná o portálové aplikace s aspektem big data. To zní dobře, ne?  Zbytek si necháme jako překvapení na osobní setkání.

CO BYS MĚL UMĚT
Programovací jazyky, frameworky a platformy, které budou tvůj denní chleba: Java EE, Spring, SQL, UML, XML, HTML, CSS, JSON, WS, REST.
Budeš sice převážně používat češtinu, but English is always an advantage.

CO NABÍZÍME
Zkušenosti. Věříme, že na téhle pozici bude výměna zkušeností oboustranná, a na to se těšíme.

Možnosti. Staneš se součástí týmu, který pracuje na zajímavých projektech. Víme, že svět Javy pro tebe není žádná novinka, ale pořád je čemu se učit a my ti dáme prostor se každý den zdokonalovat.

Svobodu. Rádi se potkáváme v kanceláři, ale chápeme, že někdy je potřeba změnit lokál a pracovat z pohodlí domova. Jsme malá firma, nesvazujeme se procesy a nemáme korporátní manýry. A Svoboda do třetice – super šéfa Martina Svobodu.

Pohodu. Přátelský kolektiv a zázemí nových kanceláří, které pořád vylepšujeme.

Podporu. Vzájemně si pomáháme, můžeme se na sebe spolehnout. Budeme tě podporovat pracovně, ale i při dalším vzdělávání. Ať už se jedná a školení, meetupy, workshopy nebo získávání nových certifikací.

Celý inzerát najdeš i tady.


Pokud chceš pracovat s námi, napiš nám a určitě něco vymyslíme.
Za celý tým CoreIT, Petra

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..