Zabbix webináře na rok 2021

Zabbix webináře na rok 2021

Zabbix webináře na rok 2021

V rámci příprav na nový rok jsme samozřejmě nemohli vynechat webináře. Termíny jsme vypsali do konce dubna a zaregistrovat se na ně budete moci hned zkraje roku, jakmile je Zabbix zveřejní na svém webu. Budeme Vás informovat. Opět je povede Tomáš Heřmánek.

Témata webinářů pokrývají oblasti jako je architektura Zabbix monitoringu, možnosti nastavení, oblasti aplikace, škálovatelnost a výkon, to vše doplněné o možnosti našich služeb.

Témata a registrace

Všechna témata webinářů najdete také přímo na webu Zabbixu.

14. ledna 2021Poznejte Zabbix Agent 2
Celý nový Zabbix Agent 2 je nyní dostupný ke stažení. V tomto webináři budeme diskutovat nad hlavními rozdíly mezi starým a novým agentem. Krom všech benefitů a praktických ukázek vám prozradíme i možné nevýhody.
Stáhnout prezentaci
28. ledna 2021Jak na preprocessing dat
Pojďme si popovídat o tom, jak se dají vaše data předzpracovat před uložením do databáze a získat tak přesný tvar dat, který chcete.
Stáhnout prezentaci
4. února 2021Aktualizace na poslední verzi (Zabbix 5.4)
Zabbix roste rychle. Postarejte se o to, aby byl váš Zabbix vždy aktuální a mohli jste tak naplno využívat jeho potenciál. V tomto webináři si budeme povídat o nejlepších praktikách a doporučeních, jak upgradovat vaši instalaci.
Stáhnout prezentaci
25. února 2021Zabbix performance tuning
Čím více zařízení monitorujete, tím více Zabbix vyžaduje dodatečné ladění výkonu a změny parametrů. V tomto webináři vysvětlíme první kroky k tomu, jak vylepšit výkonnost vaší instalace.
Stáhnout prezentaci
2. března 2021Instalace Zabbixu v pěti minutách
Existuje mnoho metod, jak nainstalovat Zabbix a je jen na vás, kterou si vyberete. Může to být stará dobrá instalace ve vašem prostředí nebo implementace v cloudu.
Stáhnout prezentaci
16. března 2021Pokročilé nastavení triggerů
Triggery jsou klíčová funkcionalita v Zabbixu. Připojte se k webináři a naučte se, jak vytvořit chytré triggery, abyste eliminovali nechtěné notifikace.
Stáhnout prezentaci
25. března 2021Rozšíření funkcí Zabbixu
Zabbix není jenom seznam předdefinovaných kontrol. Naučte se, jak můžete rozšířit jeho funkcionalitu a získávat data, která pro vás mají opravdu význam.
Stáhnout prezentaci
30. března 2021Poznejte Zabbix
Prozkoumejte Zabbix jako open source monitoring na enterprise úrovni a seznamte se s jeho klíčovými vlastnostmi a architekturou.
Stáhnout prezentaci
8. dubna 2021Komunikace se Zabbixem pomocí API
Použijte Zabbix API k automatizaci rutinních tasků a poznejte možnosti další integrace
Stáhnout prezentaci
15. dubna 2021Vizualizace dat v Zabbixu
Naučte se nejen jak zpracovávat vaše data pomocí spouštěčů, ale také jak je vizualizovat a vytvářet si různé pohledy.
Stáhnout prezentaci

Všechny webináře jsou určeny pro širokou veřejnost, ale v některých případech může být vyžadována předchozí znalost tohoto řešení, abyste obsahu plně porozuměli, mohli se zapojit do diskuse a webináře tak pro vás byly skutečně přínosné.


Máte dotaz? Napište nám.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..